Kara Yolu Taşımacılığı

1000'den Fazla Araç ile Avrupa'nın 120 Şehrinde Lojistik Operasyonları Yönetiyoruz

Kara Yolu Taşımacılığı

MRL Logistics olarak Türkiye-Avrupa hattında faaliyet gösteren ihracatçı ve ithalatçılarımızın yüklerini kara yolu ile hem komple hem de parsiyel olarak taşıyoruz. Müşterilerimizin sürekli değişen piyasa koşullarına uyum sağlaması adına kara yolu taşımacılığının hız avantajını en efektif şekilde kullanıyoruz.

 

1400 kilograma kadar olan yükler için sunduğumuz minivan hizmetinin yanı sıra, ekspres ve ultra ekspres taşıma seçeneklerimizle fark yaratıyoruz.

Parsiyel Taşımacılık

MRL Logistics olarak tüm Avrupa’ya olan parsiyel yüklerinize özel çözümler sunuyor, transit süre avantajının yanına bir de maliyet avantajını ekliyoruz. Türkiye ve Avrupa’da sahip olduğumuz güçlü altyapı sayesinde parsiyel yüklerinizi etkin bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Almanya, İtalya, Benelüks ve Balkan ülkelerinin yanı sıra Birleşik Krallık ve İskandinav ülkelerine kadar uzanan taşıma ağımızda; tehlikeli madde taşımacılığı ve frigo taşımacılık hizmetleri de sunuyoruz.

Komple Taşımacılık

MRL Logistics olarak komple yüklerinizi dilediğiniz zamanda yüklüyor, en uygun rotayı seçerek doğrudan ve hızla varış noktasına ulaştırıyoruz. Taşıma operasyonunu tek bir araç ile tamamlıyor ve bu esnada hiçbir dış etkiye maruz kalmayan yüklerinizi güvenle teslim ediyoruz. Belirli bir düzen içerisinde ve süreklilikle yürütülen komple taşımalarda verimlilik oldukça artıyor. Bu nedenle müşterilerimizin iş süreçlerine ortak oluyor, düzenli ve uygun maliyetli hizmet almalarını sağlıyoruz.

Ekspres Taşımacılık

Kara yolu taşımalarında transit süreleri azaltmanın en etkili yollarından olan ekspres taşımacılık hizmetlerini, yüke özel çözümlerimizle müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Avrupa’da şoförlerin araç kullanım sürelerine getirilen kısıtlamalardan etkilenmemek adına müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çift şoför ile çıkış gerçekleştirerek aracın aktif olduğu ve durmadan yoluna devam ettiği süreyi 2 katına çıkarıyoruz.

Ultra Ekspres Taşımacılık

Ultra ekspres teslimat seçeneğimizle çift şoförle gerçekleştirdiğimiz ekspres taşımaları bir adım daha ileriye taşıyoruz. Müşterilerimizin talep etmesi halinde transit süreyi en aza indirmek adına şoför sayısını 3’e çıkarıyoruz. Böylece aracın rota boyunca durmadan yoluna devam etmesini sağlayarak hız konusunda büyük bir avantaj sunuyoruz.

Desteğe İhtiyacınız Varsa Bize Ulaşın

Bizimle e-mail ya da telefon aracılığıyla hemen iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]+90 (212) 472 46 76

Hızlı Teklif Al

Güçlü lojistik ortağınız olarak büyümenize yardımcı olabiliriz.