Hakkımızda

Hikayemiz

Daima

  • Hızlı ServisTüm talep ve sorularınıza hızlı yanıt verdiğimiz gibi, operasyonlarımızı da hızla gerçekleştiriyoruz.
  • Doğru TerminOperasyonlarımızın gerçekleşme sürelerindeki yanılma payları sıfıra yakındır.
  • Güvenli TeslimatYükünüzü hedefe ulaştırırken, zarar görmemesi adına da azami özenle çalışıyoruz.

Biz...

MRL Logistics olarak, lojistik sektöründe uzun yıllar görev yapmış ve her biri alanında uzman bir ekiple 2019 yılında hizmet vermeye başladık. Yıllar boyu edindiğimiz tecrübeyle birlikte oluşan bakış açımızı müşterilerimize en doğru şekilde yansıtmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda hizmet verdiğimiz iş ortaklarımıza değer katmanın yanı sıra onlarla yol arkadaşı olmayı hedefledik.

Klasik karayolu taşımacılığını daha da geliştirerek müşterilerimize hızlı, güvenilir ve ekonomik bir karayolu taşımacılığı sunuyoruz. Bununla birlikte katma değer sağlayan depolama ve gümrükleme gibi alanlarda da çözümler sağlayan bütünleşik bir lojistik şirketiyiz.

Güçlü yurt dışı bağlantılarımız sayesinde Avrupa’nın birçok bölgesinde müşterilerimize çözüm üretebiliyoruz. İtalya’nın Milano, Almanya’nın Straubing ve Krefeld, Yunanistan’da ise Atina’da bulunan acentelerimizle birçok bölgede kolayca hareket edebiliyoruz.

Sektörü yakından takip eden, yeniliklere açık ve lojistikte kaliteye odaklanarak, müşterilerimizi bir adım ileriye taşımaya devam edeceğiz.

Geleceğe Doğru

2019 – 

Faaliyetlerimize başladık ve ilk araç yatırımlarımızı yaptık.

Güçlü lojistik ortağınız olarak büyümenize yardımcı olabiliriz.